اتاق عمل های شما ناقص است زیرا جایی برای نگهداری زالو و کاربرد زالو ندیدم!

به گفته یک عضو موسسه تحقیقات حجامت ایران ، نماینده WHO ( سازمان جهانی بهداشت)‌ در سال 1379 در زمینه کنگره بین المللی طب سنتی و مفردات پزشکی تهران ، از چند اتاق عمل مجهز بیمارستان های مطرح و در جه یک ایران بازدید کرده بود و گفته بود : اتاق عمل های شما ناقص است زیرا جایی برای نگهداری زالو و کاربرد زالو ندیدم!

در زمان حاضر در شهر تهران در برخی بیمارستان های فوق تخصصی ، جراحان مشهور و صاحب سبک، در جراحی های ترمیمی خود از زالو درمانی کمک می گیرند.
تاکنون در جهان سه هزار مقاله علمی پیرامون زالو و زالو درمانی ثبت شده که در موسسه تحقیقات حجامت ایران دو هزار و 500 مقاله آن به فارسی ترجمه شده است.
بر اساس مقالات پزشکی داخل و خارج کشور برخی سرطان های بدخیم نظیر ملانوما ، اگزمای پوستی، سکته های مغری و قلبی، فشار خون، سلولیت ، کمر درد و دردهای سیاتیکی ، آرتروز زانو،‌ مشکلات شنوانیی ، زخم معده، هماتوم ، ضعف اعصاب و وسواس از جمله بیماری هایی محسوب می شوند که می توانند با زالو درمان شوند

البته بااینهمه توضیحات وخواص مستند درمانی(۳۰۰۰مقاله خارجی درباره زالو) وزیر بهداشت!! گفته زالو مستند علمی ندارد!!!واستفاده از زالو جرم است..!!!

خدایا تاکی باید داروهای شیمیایی با اینهمه عوارض را که معلوم نیست از کدام حیوان نجس العین درست کرده اند به اسم بهداشتی بودن مصرف کنیم؟؟؟؟

مثلا انسولین که از خوک تهیه میشود.   - آدامس اربیت که از عصاره گوشت خوک تهیه میشود با اینهمه تبلیغات در تلویزیون و مترو...    آیا این خیانت به اسلام ومسلمین نیست؟؟؟

/ 0 نظر / 27 بازدید