آقایان میلیاردی که هنوز مجرد هستند+تصاویر

 روسیه است که ثروت خود را از سرمایه گذاری در طلا و مس و سایر فلزات بدست آورده است. «پروکورف» ۲ متر و ۳ سانتی متر قد دارد و از اعضای حزب کومونیست شوروی سابق است. موسسه مالی – اعتباری مسکو و تیم بسکتبال «بروکلین نتس» دو سرمایه گذار بزرگ این پیر پسر است.

«آلخاندرو سانتو دومینگو»
ثروت ۱۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار

 

«دومینگو» ۳۶ ساله تحصیلکرده هارواد است. این ثروتمند کلمبیایی از سرمایه‌گذاران مطرح در زمینه موسسات مالی و اعتباری است و ثروت خود را از همین طریق افزایش داده است. او بارها درگیر یک رابطه عاطفی شده ولی هیچ یک از رابطه های او رسمی نشده است. او چندین خانه در مناطق مختلف آمریکا دارد و به همراه خانواده تعطیلات خود را در جزیره خصوصی خود در کارائیب سپری می کند.

«ایلان ماسک‌»
ثروت : ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار

 

«ماسک» در آفریقای جنوبی متولد شده و در آمریکا بزرگ شده است . پول او از پارو بالا می رود و شخص دست و دل بازی هم است. ماسک رئیس کمپانی خودروسازی «تسلا» بوده و در زمینه سفرهای تفریحی فضایی با ناسا قرارداد دارد . فقط یک مشکل وجود دارد و اینکه او قبلا ازدواج کرده و پدر ۵ فرزند است.

«ادواردو ساورین»
ثروت : ۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون دلار

 

ساورین ۳۱ ساله از برزیل با سرمایه گذاری در فیس بوک پولدار شد و با فیلم شبکه اجتماعی معروف، او هفتمین مرد ثروتمند در برزیل است. ساورین رشته اقتصاد را در دانشگاه هاروارد به پایان رسانده و تنها شغل او سرمایه گذاری و فعالیت برای شبکه اجتماعی فیس بوک است.

«رابرت جی پرا»
ثروت : یک میلیارد و ۹۵۰ میلیون دلار

 

«پرا» ۳۵ ساله موسس شبکه بازاریابی اینترنتی (Ubiquiti) است که محصولات شرکت‌های بزرگی همچون «اپل» را به فروش می رساند . او فارغ التحصیل دانشگاه کالیفرنیا است و تیم بسکتبال «گریزلز» را خریداری کرده است.

«یوشیکازو تاناکا»
ثروت : ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون دلار

 

«تاناکا» ۳۶ سال دارد و پنجمین مرد ثروتمند ژاپن است . او فارغ التحصیل دانشگاه نیهون است و موسس کمپانی اینترنتی Gree با بیش از ۷۰۰ کارمند است.

/ 0 نظر / 19 بازدید