توضیح فاطمه دانشور درباره جنجال ثروت اش

-هنگامی که وارد شورا شدم برخی از خبرنگاران گفتند که دانشور در معدن، دینامیت منفجر می‌کرده در صورتی که اصلاً اینطور نبوده و من حرفی در این زمینه نزدم، اگر فایل صوتی هم دارند بیاورند و نشان دهند.

-برخی از اعضای شورای شهر وضع مالیشان از من هم بهتر است، ولی فعلا فقط در مورد من همه حرف می زنند.

- من یک زن کارآفرین هستم و ثروت سالمی دارم و یک قران هم وام نگرفتم. فقط یک میلیارد تومان از بانک توسعه صادرات وام گرفتم که آن را هم تسویه کردم. توسعه کارآفرینی را با سرمایه‌گذاری‌های خارجی و در چهارچوب قانون انجام دادم.

-یک چهارم ثروت خود را صرف کمک به فقرا کرده‌ام و در خیلی از موارد بیشتر هم کمک کردم و بسیاری از کودکان بدسرپرست و مادران آنها را در مناطق محروم تحت پوشش قرار دادم.

-همه چیز شفاف است، متاسفانه خیلی دردناک است که اینهمه زحمت بکشی و در نهایت این حرفها را بزنند.تاکنون 4700 مادر و کودک را مورد حمایت قرار داده‌ام، در سیستان و بلوچستان 2 مدرسه بازسازی کرده‌ام، 3 مدرسه ساخته‌ام و کلنگ 4 و 5 مدرسه نیز بر زمین زده‌ام.در محروم‌ترین نقاط کشور کارهای خیر انجام می‌دهم و انصاف نیست که اینگونه حرف بزنند.

- من کارآفرین هستم و کار سیاسی انجام نمی‌دهم،با درآمد کارآفرینی فعالیتهایی را انجام می‌دهیم و در هیچ حزب سیاسی فعالیت نمی‌کنم.

-خانه‌ام بزرگ است ولی تشریفاتی نیست، به هرحال کارهای بین‌المللی انجام می‌دهم و ممکن است برای کارهای خود دفتری داشته باشم و امکاناتی برای مهمانان خارجی داشته باشیم اما تجمل‌گرایی نیست. خیلی از دوستان ما معتقدند که من مال دنیا برایم بی‌ارزش است.

مطالب مرتبط
/ 0 نظر / 19 بازدید