روابط عمومی خلاقانه ترین شغل در سال 2014 معرفی شد

شبکه اطلاع رسانی روابط عمومی ایران (شارا)، نوشته شده توسط: یو اس نیوز و گزارش جهانی- همچنان که در سال جدید تعداد زیادی از مردم به دنبال تغییر در شغل خود هستند، یو اس ای نیوز و گزارش جهانی بهترین مشاغل سال 2014 را منتشر کرد، رتبه بندی و اطلاعاتی در مورد 100 شغل در فهرست هایی ویژه معرفی شده اند. برای اولین بار، برترین شغل مراقبت های درمانی اعلام نشده است. توسعه دهندگان نرم افزارها که رتبه 6 را در سال های گذشته به خود اختصاص داده بود امسال در جایگاه برترین شغل سال 2014 معرفی شد. این انتخاب بر اساس معیارهایی نظیر چشم انداز آینده، رشد سریعتر از حد متوسط در میان کل مشاغل، نرخ بیکاری پایین و حقوق و دستمزد خوب می باشد.

 

با وجود از دست دادن عنوان برترین شغل در سال 2014، هنوز این شغل سلطه خود را در این طبقه بندی حفظ کرده است. 7 شغل از 10 شغل برتر متعلق به بخش خدمات سلامت از قبیل پرستار، دندانپزشک و متخصص بهداشت دهان و دندان می باشد. برای سال دوم، تحلیلگر تحقیقات بازار  برترین کسب و کار سال معرفی شد و روابط عمومی نیز جایگاه خلاقانه ترین شغل سال 2014 را به خود اختصاص داد.

 

جادا ای. گریوز، سردبیر ارشد حرفه ای برای یو اس ای نیزو گفت: «در این اقتصاد مهم است که به مشاغلی نگاه کنیم که رشد و ثبات طولانی را به همراه دارند.»

 

وی افزود: «بهترین مشاغل 2014 برای کمک به شناسایی جویندگان کار برای مشاغلی است که با استعداد و نیازهای آنها همخوان است و همچنین دستمزد خوبی را به همراه فرصت هایی برای پیشرفت ارائه می کند.»

 

داده های یو اس ای نیوز توسط دفتر آمار کار ایالات متحده امریکا برای شناسایی مشاغلی که بیشترین نیازمندی استخدامی را داشته اند، تامین شده است. نمره دهی مشاغل بر اساس 7 شاخص ارزیابی شده اند: دوره 10 ساله رشد، درصد رشد 10 ساله، نرخ اشتغال، متوسط درآمد، نرخ اشتغال، چشم اندازه آینده کار، درجه استرس و تعادل کار-زندگی.

بعلاوه برای رتبه بندی داده ها، بهترین مشاغل 2014، پروفایل های هر شغل، به همراه گشایش های مورد انتظار، فرصت های پیشرفته، ارضای شغلی و درآمد مورد انتظار بررسی می شوند. محتوای مرتبط در سرمقاله با نگاه به مقاله «افزایش مشاغل با پرداخت بالا»، «آنچه برای رسیدن به برترین مشاغل تکنولوژی در سال 2014 نیاز است»، «برترین مشاغل مناسب با تعادل کار-زندگی» و سایر موارد.

 

 

فهرست کامل رتبه بندی برترین مشاغل 2014

100 شغل برتر

برترین مشاغل کسب و کار

برترین مشاغل تکنولوژی

1. توسعه دهنده نرم افزار

1. تحلیلگر تحقیقات بازار

1. توسعه دهنده نرم افزار

2. تحلیلگر سیستم های کامپیوتری

2. تحلیلگر تحقیقات اجرایی

2. تحلیلگر سیستم های کامپیوتری

3. دندان پزشک

3. حسابدار

3. توسعه دهنده وب

4. پرستار

4. مشاور مالی

4. تحلیلگر اطلاعات امنیتی

5. داروساز

5. مدیر اجرایی کسب و کار

5. مدیریت پایگاه داده

برترین مشاغل مراقبت های بهداشتی

برترین مشاغل خدمات اجتماعی

برترین مشاغل عمرانی

1. دندان پزشک

1. دانشکده روانشناسی

1. مدیریت ساختمان (سازه)

2. پرستار

2. کارگران نگهداری و تعمیر

2. تخمین زننده هزینه

3. داروساز

3. آسیب شناس گفتار-زبان

3. شیشه بر

4. پرستار پذیرش

4. معلم دبیرستان

4. لوله کش

5. فیزیوتراپیست

4. تکنسین ناخن

5. کارگر آهن ساختمانی

برترین مشاغل خلاقانه

 

1.      متخصص روابط عمومی

 

2.      مدیر هنری

 

3.      معمار

 

 

 

 

·  درباره یو اس نیوز و گزارش جهانی

یو اس نیوز و گزارش جهانی یک ناشر چند سامانه ای برای انتشار اخبار و تحلیل هایی است که شامل مجله هفتگی دیجیتال اونلی یو اس نیوز، www.usnews.com و www.rankingsandreviews.comآ می شود. تمرکز آن بر بهداشت، امور مالی شخصی، تعلیم و تربین، مسافرت، ماشین و خدمات عمومی، اخبار ایالات متحده به عنوان یکی از پیشروهای تولید کننده اخبار خدمات و اطلاعات است که کیفیت زندگی خوانندگان خودش را ارتقا می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

/ 0 نظر / 27 بازدید